Cześć! Dzisiaj opiszę Ci, czym jest F.lux i w jaki sposób może Ci pomóc. Zapraszam!

Co to jest?

Jest to aplikacja na wszystkie popularne systemy operacyjne (Linux, Windows (chociaż tutaj od wersji 10 mamy na stałe), Mac). Aplikacja działa w tle, więc na pewno nie będzie przeszkadzała Ci podczas codziennej pracy.

Do czego ona służy?

Jeżeli miałbym powiedzieć to w jednym zdaniu, powiedziałbym, że jest to aplikacja, która zmienia temperaturę Twojego ekranu monitora, w zależności od pory dnia. Wraz z upływem dnia, odpowiednio zmienia nam się temperatura ekranu monitora, czyli obraz staje się coraz cieplejszy. Tylko tyle? Tak.

Jeżeli jeszcze nigdy nie korzystałeś/korzystałaś z tej aplikacji, to gorąco Cię zapraszam do jej przetestowania. Jest w pełni darmowa, bardzo lekka i nie obciąża komputera. W dowolnej chwili możesz ją usunąć, także nie musisz się martwić, ale polecam ją serdecznie.

 

Dziękuję Ci za przeczytanie tego wpisu. Mam nadzieję, że dasz się skusić i zainstalujesz (chociażby dla testów) tę aplikację. Jeżeli korzystasz albo zamierzasz korzystać, to koniecznie podziel się opinią w komentarzu poniżej! Cześć!