Dzisiaj powiem Ci o kilku sposobach, które pomogą Ci lepiej zacząć Twój dzień. Zapraszam!

Znajdź odpowiedni utwór na budzik

Dla wielu ludzi budzik kojarzy się z czymś złym i od razu jak go słyszą, są negatywnie nastawieni, a przecież nie o to chodzi. Znajdź sobie utwór, który zagra z samego rana i pozytywnie nastawi do całego dnia.

Ja nie posiadam takiego utworu, ale zamiast tego korzystam z aplikacji Sleep Cycle. Jeżeli nie wiesz, co to za aplikacja to polecam sprawdzić. Być może spodoba Ci się i zostaniesz z nią na dłużej? Ja z niej korzystam już parę ładnych miesięcy i jestem zadowolony.

Zaplanuj sobie kolejny dzień

Nie ma chyba nic gorszego, niż wstawanie z samego rana bez świadomości, co jest do zrobienia. Ja lubię wstać z rana i mieć przygotowania zadania, które muszę wykonać. Można przed snem sobie przeanalizować zadania w głowie i być może wpadniesz na pomysł, w jaki sposób skończyć konkretne zadanie szybciej.

Przygotuj sobie ubrania

Ludzie z samego rana raczej ciężko mają z wyborem ubrań. Nie ma co się dziwić, ponieważ z samego rana nikomu się nic nie chce.

Z tym „nikomu” to przesadziłem, ale większości na pewno nic się nie chce, dlatego warto przygotować sobie ubrania dzień wcześniej i z samego rana bez grymasów na twarzy się ubrać.