Witajcie! W dniu dzisiejszym startuje konkurs „daj się poznać„. Jestem młodym programistą, który lubi programować i stawiać sobie co raz to wyższe cele. Projekt, w którym biorę udział będzie dodatkową motywacją do tego by zrobić coś lepiej, a może żeby bardziej postarać się (we względu, że może ktoś oceni to negatywnie).

Co tak na prawdę będę robił i po co?
Będę robił sklep internetowy oparty na PHP a dokładniej na frameworku Symfony. Od jakiegoś czasu rozwijam ten framework także uważam, że jest to świetna okazja do tego by zmotywować się do na prawdę bardzo dużego wyzwania (przynajmniej dla mnie – osoby początkującej). Jeżeli nawet do 31 maja się nie wyrobię z końcem sklepu (co jest bardzo prawdopodobne) to i tak będę chciał go skończyć. Dla własnej satysfkacji.

W dniu dzisiejszym projekt startuje, więc startuję i ja. W dniu dzisiejszym na moim GitHubie będzie można śledzić co aktualnie dodaję do projektu. Na pewno podstawą będzie sama instalacja frameworka i tworzenie podstawowych encji. Co pojawi się więcej? To pokaże czas!