Cześć. Dzisiaj zrobimy małe podsumowanie ciągłego pisania, przez pół roku. Zapraszam!

Na początek

Na samym początku chciałbym Ci bardzo podziękować, za to, że tu jesteś i czytasz moje wpisy. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej i moje wpisy pomogą Ci choć trochę w Twoim zwariowanym życiu.

Dziękuję Ci za to, że poświęcasz swój czas, specjalnie dla mnie.

Czemu 2 wpisy tygodniowo przez 6 miesięcy?

Pewnego dnia wpadłem na pomysł, żeby zacząć pisać regularnie przez pół roku i w każdym tygodniu, żeby pojawiały się dwa wpisy. Jeżeli jesteś ze mną już trochę czasu, to wiesz, że pojawiały się one w każdy poniedziałek i czwartek.

Godzina publikacji na początku była 17:30, a później już bywało różnie. Czasami było normalnie, ale zdarzało się, że było na przykład z samego rana.

Co do pytania, to chciałem zobaczyć, czy jestem w stanie pisać regularnie i się motywować. O dziwo udało się, chyba dwa razy był moment, gdzie chciałem odpuścić, bo mi się nie chciało, ale się zmobilizowałem. Jestem dumny bardzo z tego i mam nadzieję, że i Ty nauczyłeś (bądź nauczyłaś) się czegoś nowego.

Jak to będzie teraz wyglądało?

Póki co planuję dodawać wpisy raz w tygodniu. Najprawdopodobniej to będzie środa, ale jeszcze nie wiem o której. Wszystko wyjdzie w praniu. Mam w zanadrzu trochę pomysłów na wpisy, więc raczej główkować nie będę musiał.

Podsumowanie

Jeszcze raz chciałbym Ci bardzo podziękować, za poświecenie czasu. Jeżeli jesteś nowy/nowa to zapraszam Cię, do polubienia mojego facebooka (lub instagrama) i wtedy będziesz na bieżąco.