Cześć! Jak co tydzień przedstawiam Wam aktualizację dotyczącą projektu na konkurs Daj się poznać. Zapraszam!

Panel administracyjny

Tak jak wspomniałem w tamtym tygodniu, niestety nie mam na tyle dużo czasu jak bym chciał poświęcić na programowanie, ale mimo tego nie poddaję się i walczę cały czas. Rozwijam panel administracyjny małymi krokami. W przyszłym tygodniu (jeżeli nie zapomnę) dodam wszystkie zmiany na githuba, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany to czekajcie.

Co przyniesie przyszły tydzień?

Od przyszłego tygodnia powracam już do normalnego programowania, a przynajmniej taką mam nadzieję. Codziennie myśląc o projekcie myślę czy na pewno struktura bazy danych jest odpowiednia i czy na pewno wszystko jest potrzebne, bądź czy czegoś nie brakuję. Ostatnio przeglądając bazę zauważyłem, że wysyłając wiadomość do sprzedającego nie zapisuje się w bazie autor ani produktu ani osoba pisząca wiadomość. Oczywiście, w produkcie jest zapisany autor, ale co w przypadku, gdy produkt straci ważność i już go nie będzie? Nie będzie wiadomo do kogo wiadomość została wysłana, a tak nie zależnie od tego czy produkt istnieje, czy też za 2 lata będzie potrzebny spis wiadomości będą one dostępne.

Podsumowanie

Małe poprawki zrobiłem w tym tygodniu, nawet trochę po nocach (a to mi się praktycznie nie zdarza). W przyszłym tygodniu będę chciał trochę nadgonić pracy. Ostatnio zdałem sobie sprawę, że tak na prawdę już za kilka dni jest maj :O. Na samym początku projektu zastanawiałem się po co aż tyle czasu.. A teraz: nie wiem kiedy ten czas zleciał, ale nauczyłem się nowych rzeczach, więc jestem z siebie dumny. Do końca projektu pozostał miesiąc i mam nadzieję, że jeszcze nie jednej rzeczy się nauczę.

A póki co dziękuję za przeczytanie mojego wpisu i zapraszam standardowo w poniedziałek na luźny wpis 🙂