Cześć! Dzisiaj opiszę trochę na temat jakiej muzyki ja słucham, oraz podam kilka innych przykładów. Zapraszam!

Gusta, guściki

Nie od dzisiaj wiadomo, że co człowiek to i inny charakter, czy też podejście do życia. Tak jest również z programistami, którzy słuchają muzyki, kodują w różnych językach, czy też inaczej podchodzą do życia. Tak więc nie możemy nikomu nic narzucić czego ma słuchać w danym momencie/dniu czy innym czasie. Co prawda naukowcy zalecają muzykę klasyczną jeżeli mamy już jej słuchać, ale w rzeczywistości najważniejsze jest to jaki styl to My lubimy.

Programowanie w ciszy, czy przy ulubionej muzyce?

Badania profesorów z Uniwersytetu w  Illinois dowodzą, że przy muzyce ludzie pracują o 6% wydajniej niż w ciszy. Warto zaznaczyć, że nie tyczy się to tylko i wyłącznie programowania, a również innych zawodów.

Kilka utworów dla programistów

Aleee za nim utwory dla programistów to pierw jeden specjalny, który powinien znać i słuchać minimum raz dziennie każdy programista:

Także jeżeli już każdy wszedł w tryb programistyczny to serdecznie zapraszam na kilka moich propozycji muzycznych, które mogą Ci się spodobać.

OneRepublic – Wherever I Go

Piosenka Priscilli – Wiedźmin 3

Mozart (tutaj wszystko co popadnie)

Burzum – Dunkelheit

I na sam koniec: Matrix soundtrack

Zakończenie

O to kilka propozycji z których sam korzystam, bądź znalazłem w internecie i mogą się przydać. Jak podałem kilka wyżej utworów to mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie (albo pozna nowy gatunek, którym się zainteresuje). A póki co dziękuję bardzo za przeczytanie kolejnego wpisu w majowy poniedziałek. Zapraszam Cię do odwiedzenia moich socialmedia, oraz napisz w komentarzu jaką Ty muzykę słuchasz, bądź dlaczego nie słuchasz i wolisz pracę w ciszy.