Cześć! Witajcie w kolejnej aktualizacji projektu na konkurs Daj się poznać 2017. Zapraszam!

Planowanie, a rzeczywistość

Jeżeli czytałeś mój poprzedni wpis dotyczący aktualizacji projektu to zapewne coś kojarzysz, że wspominałem o wielu rzeczach (nawet o tym, że uda mi się skończyć projekt prawdopodobnie). Niestety to były plany.. Praktycznie nic nie zostało ruszone w projekcie w tym tygodniu.

Od poniedziałku przywitało mnie piękne przeziębienie.. We wtorek to samo, ale w środę już czułem się na tyle dobrze, że chciałem swobodnie kodować, ale… Po co kodować skoro dysk twardy może powiedzieć Ci: „chłopie już swoje godziny narobiłem, musisz poszukać sobie kogoś innego na moje miejsce”. No i jak się pewnie domyślasz system wysiadł. Na początku myślałem, że to system, ale niestety podczas, gdy kopiowałem lekko ponad 6GB danych i zajęło mi to prawie cały dzień no to nie wskazywało nic na dobre działanie dysku.

Ale do rzeczy:

Przez problemy, które mi się przytrafiły w tym tygodniu niestety nie udało mi się zrealizować zadań, które miałem w planach. Mam nadzieję, że kolejny tydzień będzie lepszy od tego pod względem kodowania oraz działania mojego komputera.

A tym czasem dziękuję Ci za przeczytanie krótkiego wpisu nie dokładnie o samej aktualizacji a o problemach, które napotkałem w tym tygodniu. Standardowo zapraszam Cię do polubienia moich socialmedia, które możesz znaleźć po prawej stronie. Cześć!