Cześć! Dzisiaj robimy małe podsumowanie dotyczące projektu daj się poznać 2017. Zaczynamy!

Co zrobiłem w tym tygodniu?

Tak jak wspominałem w poprzednim poście dotyczącym aktualizacji na temat projektu ( zobacz tutaj ) chciałem dodać parę rzeczy do panelu administracyjnego oraz poprawić menu i kilka mniejszych rzeczy. Oczywiście te rzeczy zostały zrobione, prócz panelu administracyjnego. Nie ukrywam, że w tym tygodniu zrobiłem bardzo mało, ale no czasem i tak bywa, że jeden tydzień jest lepszy a drugi gorszy.. Co zrobić…

Plany na przyszły tydzień

Na pewno zrobić więcej niż w tym tygodniu. Obiecałem już sobie, że teraz znowu projekt będzie dla mnie priorytetem i nie będzie żadnych głupich lub mniej głupich wymówek. Na pewno dalej będę rozwijał panel, ale również mam małe problemy z ustawieniem dodawania tylko obrazków do produktu. Na dzień dzisiejszy można by było dodać każdy plik i zostałby on dodany bez żadnej walidacji. Także to jest na pewno to na co zwrócę uwagę na samym początku. Również zauważyłem (w sumie przez głupotę), że nie wyświetlają mi się błędy podczas niepoprawnego logowania. Także i to będzie na pewno do poprawy. Dalsze informację postaram się napisać za tydzień.

A tym czasem dzięki za przeczytanie mojego wpisu! Standardowo zapraszam Cię na odwiedzenie moich socialmedia żeby nie przegapić żadnego posta! Do zobaczenia już w poniedziałek! Cześć!