Cześć! Dzisiaj sobota więc według mojego planu jestem jeden dzień do tyłu jeżeli chodzi o pisanie postu, ponieważ założyłem sobie, że będę pisał w poniedziałek i piątek, no ale się nie wyrobiłem. Dzisiaj będzie krótki update dotyczący konkursu „Daj się poznać 2017”.

Co mam zrobione w projekcie?

Generalnie jako iż jestem młodym programistą, który się uczy za wiele jeszcze nie ma. Są (jak na razie) podstawy.
Co zrobione jest faktycznie? Dodawanie produktów, możliwość tworzenia kategorii oraz marek, oraz ich edycja. Co więcej? Wyświetlanie produktów na stronie głównej, wyświetlanie samego produktu (jeszcze całość nie skończona) oraz pokazywanie produktów według wybranej kategorii. Oczywiście o samym logowaniu i rejestracji już nie wspominam bo to było robione na samym początku projektu. Przede mną jeszcze wiele pracy, ale jest chęć do rozwijania swoich umiejętności, więc będę to robił.

Jakie plany na przyszły tydzień?

Tak na prawdę dokładnych planów jeszcze nie mam. W tym tygodniu tylko do środy siedziałem nad projektem, a potem zająłem się innym projektem, który muszę trochę zautomatyzować, ponieważ po prostu taka jest kolej rzeczy.

Zakończenie

Dzięki za przeczytanie mojego wpisu, który dzisiaj nie był zbyt wartościowy, ale może ktoś będzie lubił czytać i takie wpisy, które nie wnoszą zbyt wiele do bloga. Dzięki jeszcze raz i do zobaczenia w przyszłym tygodniu!

Pssst….. Nie zapomnij wejść na moje socialmedia, które masz dostępne po prawej stronie!