Cześć! Zapraszam na przeczytanie przedostatniej aktualizacji projektu na konkurs Daj się poznać 2017.

Co zostało zrobione, a co niekoniecznie?

Jeżeli chodzi o zrobione funkcje to w koszyku dodałem tabelki, które pokazują ile kosztują łącznie produkty, osobną tabelkę na cenę dostawy, oraz osobną, sumującą wszystkie ceny. Prócz tego napisałem już skrypt, który finalizuje zakup produktów, oraz wysyła maila do osoby zamawiającej o kupnie produktów. Prócz wysyłania maila w samej finalizacji zakupu jest podsumowanie, gdzie możemy sprawdzić dokładnie nasze dane, czy na pewno zostały poprawnie wpisane.

Natomiast jeżeli chodzi o kupony no to niestety nie wyrobiłem się. Czy uda mi się skończyć te kupony jeszcze przed końcem konkursu to tego nie wiem, wszystko zależy od tego ile będę miał czasu.

Póki co dziękuję Ci za przeczytanie mojego wpisu. Standardowo – zapraszam Cię w poniedziałek na luźny wpis. W środę (31 maj) kończy się konkurs, także zamiast za tydzień w piątek aktualizacja pojawi się w środę. Planuje zrobić podsumowanie zaczynając od samego początku jakie zadania sobie wyznaczyłem, co udało się wykonać, co nie, a z czego jestem zadowolony.

Nie zapomnij odwiedzić moich socialmedia! 😉